Resturacja

skorzystaj z naszej oferty

Rezerwacja 

telefoniczna

NURT CLUB & RESTAURANT

Wodna 3
87-300 Brodnica

577 490 566
kontakt@nurtclub.pl

  Sercem naszego lokalu z całą pewnością jest restauracja. Za kuchnię w Nurcie odpowiada znakomity, młody zespół, który wkłada mnóstwo serca w serwowane u nas dania. Ich miłość do gotowania wprost czuć na talerzu. 

  Nasze menu, to połączenie różnych smaków. Znajdziecie w nim między innymi przepyszne dania z kuchni europejskiej, ale z całą pewnością nie zabraknie także pozycji z klasycznej kuchni polskiej. Nasze dania przygotowujemy z wysoką starannością, wykorzystując przy tym świeże i sezonowe produkty, a także naturalne przyprawy. Sami wypiekamy pieczywo oraz desery. Stawiamy na lokalne produkty, dlatego współpracujemy z wieloma regionalnymi dostawcami. Nasze sery pochodzą z małej serowarni w Głęboczku, ryby oraz wędliny także pochodzą od okolicznych producentów. Wino, które znajdziecie w naszej piwniczce, zostało starannie dobrane, do naszych autorskich potraw, a to wszystko za sprawą lokalnych dystrybutorów z niewielkiej winnicy, położonej na wzgórzach Jajkowskich. 

  Nasz lokal przyjazny jest dla rodzin z dziećmi, specjalnie dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik zabaw. W każdą niedzielę chcemy umilać czas naszym gościom koncertami z muzyką na żywo. W sezonie letnim przygotowaliśmy kameralny ogródek z widokiem na park i rzekę. Staramy się dostosowywać naszą kuchnię pod organizowane wydarzenia, dlatego nasi klubowi goście, także będą mogli wrzucić coś na ząb. Dokładamy wszelkich starań, by nasi goście chętnie do nas powracali i czuli się u nas jak w domu.

  Close
  Godziny otwarcia
  Niedziela 12:00 - 21:00
  Poniedziałek 12:00 - 21:00
  Wtorek 12:00 - 21:00
  Środa 12:00 - 21:00
  Czwartek 12:00 - 21:00
  Piątek 12:00 - 05:00
  Sobota 12:00 - 05:00
  nasza lokalizacja
  W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
  Close