o nas

TROCHĘ O MIEŚCIE BRODNICA​

Nurt mieści się w bardzo urokliwym miasteczku Brodnica, znajdującym się w samym sercu pojezierza brodnickiego. Charakterystycznymi punktami, których nie może zabraknąć na planie zwiedzania miasta, są między innymi ruiny zamku krzyżackiego, czy trójkątny rynek otoczony przepięknymi, kolorowymi kamienicami, pochodzącymi z XV wieku. Ciekawostką jest to, że to jeden z pięciu takich trójkątnych skwerów w Europie. 

NURT I JEGO HISTORIA​

Nurt to zupełnie, nowe, świeże miejsce na kulinarnej, kulturalnej i muzycznej, brodnickiej mapie. Znajdziesz nas w samym centrum miasta, przy ulicy Wodnej 3, tuż nad brzegiem rzeki Drwęcy. Restauracja zlokalizowana jest w zabytkowym, ponad 300-letnim spichlerzu, w którym w latach 90 był pierwszy, muzyczny klub w wolnej Polsce, to tutaj koncertowała cała czołówka polskiego rocka i bluesa. Wodna 3 to bardzo ważna i sentymentalna lokalizacja dla wszystkich brodniczan. Naszym priorytetem jest stworzenie miejsca, w którym w ciągu tygodnia zjesz lunch, domowy obiad, czy wypijesz przepysznego drinka, a w weekend będziesz mógł popłynąć z nurtem i oddać się wirowi muzycznemu. Stawiamy na różnorodność, łączymy ze sobą  gatunki muzyczne, pokolenia, a także wielowymiarową rozrywkę. Chcemy maksymalnie wykorzystać potencjał tego miejsca i stworzyć przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Close
Godziny otwarcia
Niedziela 12:00 - 21:00
Poniedziałek 12:00 - 21:00
Wtorek 12:00 - 21:00
Środa 12:00 - 21:00
Czwartek 12:00 - 21:00
Piątek 12:00 - 05:00
Sobota 12:00 - 05:00
nasza lokalizacja
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
Close